Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma yöntemleri
Diş Beyazlatma

Dişin “mine” ve “dentin” tabakasında sigara, alkol, çay ve. gibi çeşitli sebeplerle dişin üst tabakasında meydana gelen lekeleri temizleme ve bertaraf etme işlemine “diş temizleme” veya diğer bir deyişle “diş beyazlatma” denilmektedir. Uygulamada iki çeşit diş beyazlatma yöntemi bulunmaktadır.

Birinci Yöntem; Diş Hekiminin hastasının ağız ölçüsüne uygun olarak hazırladığı ince lastik kalıpları, önerilen saat aralıklarında ve sürelerde hastanın ağzına kendi kendine takması ve gerektiği zamanlarda çıkarması yöntemidir. Hasta bu kendisine verilen kalıbın içerisine ilaç yerleştirerek dişlerin üstüne (genellikle uyku sırasında) 1 ile 4 hafta boyunca günde en az 6 ile 8 saat arasında takar.

İkinci yöntem ise; klinik ortamında diş hekimi tarafından uygulanan lazer ile diş beyazlatma uygulamasıdır ve aşağıda şekilde yapılmaktadır;

Uzman Diş Hekimi tarafından diş üzerine yerleştirilen “ağartıcı ilaç” sonrası, dişin üzerine mavi / yeşil renkli ışık kaynağı belirli bir süre tutulur ve işlem bittiğinde diş beyazlatma işlemi tamamlanmış olur.
Diş Beyazlatmada uygulana iki yöntemde birbirine göre avantaj veya dezavantajlara sahip olmasına rağmen bu iki yöntemde oldukça etkili ve başarılı yöntemlerdir.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma ve Diş Temizleme Uygulamalarımız:

– Bleaching Uygulaması
– Detertraş Diş Temizliği
– Lazerle Diş Beyazlatma
– Işınlı Diş Beyazlatma
– Lazerle Diş Temizletme
– Diş Taşı Temizletme
– Diş Tartarı Temizletme
Yapılacak diş temizleme ve diş beyazlatma fiyatları; yapmış olduğumuz işleme göre, Lazerli diş temizleme ücretleri; ışınlı diş beyazlatma fiyatlarına göre ayrıca diş tartarı temizleme fiyatları tartarın durumuna göre diş tartarının temizleme ücreti belirlenir. Ayrıca ışınlı lazerle diş beyazlatma fiyatları en ucuz olarak tabir edebileceğiz fiyattır. Diş beyazlatma fiyat tarifesi ve lazer ile diş beyazlatma hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyiniz

UZMANA SOR

Color Skin

Nav Mode